Strona głównaZmieniarkaKalendarium Rekolekcji Rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego "DAWID" - Prowadzący ks. Jan...
27.11.2020- 29.11.2020

Rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego "DAWID" - Prowadzący ks. Jan Reczek

  • Rekolekcje wszystkie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla osób, które szukają pomocy duchowej w rekolekcjach prowadzonych w naszym Ośrodku przez ks. Jana Reczka i towarzyszących mu świeckich (charyzmatyczna Wspólnota „Zdrój Miłosierdzia”) zamieszczamy poniżej podstawowe informacje o charakterze poszczególnych spotkań:

 1.REKOEKCJE UZDROWIENIA ,,DAWID"

 - dla tych, którzy pragną wkroczyć na drogę wewnętrznego uzdrowienia, szukają łaski zamykającej trudne historie dotychczasowego życia i chcą otworzyć serce dla Zbawiciela przynoszącego dar pokoju.

2. REKOLEKCJE UWOLNIENIA ,,MOJŻESZ"

- zaproszeni są na nie wszyscy, którzy wkroczyli już na drogę uzdrowienia wewnętrznego (uczestniczyli już w Rekolekcjach ,,Dawid"!) i szczerze szukają pełnej, wewętrznej wolności, aby żyć dla Boga.

3. REKOLEKCJE UŚWIĘCENIA W DUCHU ,,PAWEŁ"

- proponowane tym, którzy weszli w drogę uzdrowienia (uwolnienia) z pomocą przynajmniej jednych z powyższych rekolekcji (,,Dawid" lub ,,Mojżesz") i pragną tak poddać życie Jezusowi jako Panu, aby Duch Święty mógł czynić ichswoim narzędziem.

 

Opisane powyżej rekolekcje mają charakter trzystopniowego ożywienia przymierza z Bogiem, którego uczestnikami staliśmy się w sakramentach inicjacji chrześcijańskiej.

4. REKOLEKCJE NOWYN ŻAR SERCA ,,ELIASZ" 

- dla tych, którzy szukają ożywienia łaski w trudnym czasie duchowego zamętu, a wcześniej już doświadczyli pogłębienia życia duchowego, przynajmniej w jednych rekolekcjach prowadzonych przez ks. Jana i Wspólnotę ,,Zdrój Miłosierdzia" lub należą do jakiejś grupy modlitewnej.


Sprawy organizacyjne:

Rekolekcje rozpoczną się 27 listopada 2020r. o godzinie 17:00
Zakończą się 29 listopada 2020r., w godzinach popołudniowych.

Dla zapisujących się na Rekolekcje:

- Warunkiem uczestnictwa w rekolekcjach pod przewodnictwem ks. Jana Reczka jest gotowość całkowitego wyłączenie telefonów / smartfonów i innych narzędzi komunikacji od godz. 19:00 w piątek (czas rozpoczęcia skupienia) do godz. 12:30 w niedzielę (pora obiadu). Ci, których na to nie stać, są proszeni o wstrzymanie się z decyzją zapisu.

- Uczestnicy Rekolekcji Uzdrowienia Wewnętrznego są proszeni o zaznajomienie się z treścią 1 i 2 Księgi Samuela (kontekst i historia króla Dawida).


Koszt:
450 zł – w pokoju jednoosobowym
400 zł – w pokoju dwuosobowym
350 zł -  w pokoju 3,4,5 – osobowym

Zgłoszenia:
Centrum Wiara i Kultura, Hebdów 110, 32-120 Nowe Brzesko
tel. 12 386 04 20; 668 864 709
fax 12 386 04 59
e-mail: info@wiaraikultura.pl