Strona głównaZmieniarkaKalendarium Rekolekcji Rekolekcje Nowy żar serca "ELIASZ" - Prowadzący ks. Jan Reczek
11.12.2020- 13.12.2020

Rekolekcje Nowy żar serca "ELIASZ" - Prowadzący ks. Jan Reczek

  • Rekolekcje wszystkie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla osób, które szukają pomocy duchowej w rekolekcjach prowadzonych w naszym Ośrodku przez ks. Jana Reczka i towarzyszących mu świeckich (charyzmatyczna Wspólnota „Zdrój Miłosierdzia”) zamieszczamy poniżej podstawowe informacje o charakterze poszczególnych spotkań:

1. REKOLEKCJE UZDROWIENIA WEWNĘTRZNEGO ,,DAWID"

- dla tych, którzy pragną wkroczyć na drogę wewnętrznego uzdrowienia, szukają łaski zamykającej trudne historie dotychczasowego życia i chcą otworzyć serce dla Zbawiciela przynoszącego dar pokoju.

2. REKOLEKCJE UWOLNIENIA ,,MOJŻESZ"

- zaproszeni są na nie wszyscy, którzy wkroczyli już na drogę uzdrowienia wewnętrznego (uczestniczyli już w rekolekcjach ,,Dawid"!) i szczerze szukają pełnej, wewnętrznej wolności, aby żyć dla Boga.

3. REKOLEKCJE UŚWIĘCENIA W DUCHU ,,PAWEŁ"

- proponowane tym, którzy weszli w drogę uzdrowienia(uwolnienia) z pomocą przynajmn iej jednych z powyższych rekolekcji (,,Dawid" lub ,,Mojżesz") i pragną task poddać życie Jezusowi jako Panu, aby Duch Święty mógł czynić ich swoim narzędziem.

Opisane powyżej rekolekcje mają charakter trzystopniowego ożywienia przymierza z Bogiem, którego uczestnikami staliśmy się w sakramentach inicjacji chrześcijańskiej.

Do tej propozycji zostaje dodana jeszcze jedna:

4. REKOLEKCJE NOWY ŻAR SERCA ,,ELIASZ"     

 - dla tych, którzy szukają ożywienia łaski w trudnym czasie duchowego zamętu, a wcześniej już doświadczyli pogłębienia życia duchowego przynajmniej w jednych rekolekcjach prowadzonych przez ks. Jana i Wspólnotę „Zdrój Miłosierdzia” lub należą do jakiejś grupy modlitewnej.

Sprawy organizacyjne:
Rekolekcje rozpoczną się 11 grudnia 2020r. o godzinie 17:00

Zakończą się 13 grudnia 2020r., w godzinach popołudniowych

Koszt:
450 zł – w pokoju jednoosobowy
400 zł – w pokoju dwuosobowym
350 zł -  w pokoju 3,4,5 – osobowym

Zgłoszenia:
Centrum Wiara i Kultura, Hebdów 110, 32-120 Nowe Brzesko
tel. 12 386 04 20; 668 864 709
fax 12 386 04 59
e-mail: info@wiaraikultura.pl