Strona głównaZmieniarkaKalendarium Rekolekcji Szkoła Modlitwy Słowem - Lectio Divina - Prowadzący: o. Tomasz Abramowicz SP
06.03.2020- 08.03.2020

Szkoła Modlitwy Słowem - Lectio Divina - Prowadzący: o. Tomasz Abramowicz SP

  • Rekolekcje wszystkie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Szkoła Modlitwy Słowem - Lectio Divina"

Rekolekcje dla młodzieży pracującej w formie wprowadzenia do rozmyślania nad Słowem Bożym, a w Jego świetle nad swoim życiem.

Rekolekcje poprowadzi o. Tomasz Abramowicz SP - duszpasterz powołań, ojciec duchowny w seminarium, katecheta w liceum.
"Urodziłem się w 1978 r. w Gdańsku. W wieku 14 lat odkryłem, że Zakon Pijarów jest miejscem, w którym widzi mnie Pan. Przez kilka lat uczestniczyłem w dniach skupienia i rekolekcjach powołaniowych. Jednak po skończonym liceum stwierdziłem, że nie jestem jeszcze gotowy na życie zakonne. Rozpocząłem studia na Politechnice Gdańskiej. Budownictwo lądowe jednak przegrało z powołaniem. W 1998 r. rozpocząłem nowicjat a rok później złożyłem pierwsze śluby w Zakonie Pijarów. W 2005 r. przyjąłem święcenia kapłańskie i przez 3 lata pracowałem jako katecheta i duszpasterz w pijarskiej parafii w Bolszewie k. Wejherowa.
Od 2008 r. jestem duszpasterzem powołań a od września 2011 pełnię także posługę ojca duchownego w seminarium i mieszkam w Krakowie. Od 2015 r. także katechizuję w liceum."

 

Koszt pobytu w Hotelu*** św. Norberta, z pełnym wyżywieniem od kolacji w piątek do obiadu  w niedzielę:
300 zł / osoba w pokoju 1-osobowym 

240 zł / osoba w pokoju 2,3,4-osobowym

 

Zgłoszenia:
info@wiaraikultura.pl
12 386 04 20