Strona głównaZmieniarkaKalendarium Rekolekcji Modlitwa wychowawcy - Prowadzący: o. Mateusz Pindelski SP
25.03.2020- 29.03.2020

Modlitwa wychowawcy - Prowadzący: o. Mateusz Pindelski SP

  • Rekolekcje wszystkie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Modlitwa wychowawcy"

Rekolekcje te stanowią praktyczne wprowadzenie do głębokiej modlitwy dla nauczycieli, wychowawców, katechetów i kapłanów.

Rekolekcje poprowadzi o. Mateusz Pindelski SP - Prowincjał Polskiej Prowincji Zakonu Pijarów; Doktor nauk humanistycznych; wieloletni katecheta, nauczyciel, wychowawca i duszpasterz w pijarskim Liceum w Krakowie.

Ojciec Mateusz Pindelski pochodzi z Krakowa, ma 43 lata. Jest absolwentem krakowskiego liceum pijarów. Po maturze wstąpił do Zakonu Pijarów,  składając pierwsze śluby zakonne w 1995 r. Następnie ukończył studia filozoficzno-teologiczne na Instytucie Teologicznym Księży Misjonarzy w Krakowie i na Papieskim Uniwersytecie Salezjańskim w Rzymie, po których w 2002 r. przyjął święcenia kapłańskie. Studiował także polonistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim, uzyskując stopień doktora nauk humanistycznych. W latach 2000-2007 był redaktorem naczelnym wydawanego przez pijarów Katolickiego Kwartalnika Młodych "eSPe", a od roku 2009 do 2015 pełnił w Zakonie obowiązki Asystenta Generalnego dla Włoch i Europy Środkowej oraz Postulatora Generalnego. Po powrocie do Polski kontynuował pracę wychowawczą jako katecheta, nauczyciel i duszpasterz w pijarskim liceum w Krakowie. 

Koszt pobytu w Hotelu*** św. Norberta, z pełnym wyżywieniem od kolacji w środę do obiadu  w niedzielę:
750 zł / osoba w pokoju 1-osobowym 

600 zł / osoba w pokoju 2,3,4-osobowym

Zgłoszenia:
info@wiaraikultura.pl
12 386 04 20