Strona głównaKulturaSpotkania

Spotkania

Wśród różnych projektów związanych z działalnością kulturalną pijarskiego Centrum Wiara i Kultura w Hebdowie znajdują się również spotkania ze znanymi osobami – pisarzami, aktorami, reżyserami, twórcami i muzykami.

Jest to bogata oferta skierowana nie tylko do osób przyjezdnych korzystających z oferty Centrum, ale także dla mieszkańców regionu:

  • rozmowy z zaproszonymi artystami na tematy związane z ich profesją, dorobkiem artystycznym i życiem codziennym
  • spotkania literackie
  • wieczory poetyckie
  • prezentacje i pokazy
  • warsztaty twórcze

 

Zapraszamy do udziału w spotkaniach z naszymi gośćmi szczególnie tych, którzy ciekawi są świata, są wrażliwi na różne dokonania artystyczne i otwarci na dobre wzorce. Każde spotkanie przebiega według indywidualnego scenariusza, w niepowtarzalnym nastroju i klimacie, a niekiedy z niespodziankami czekającymi uczestników.

Zespół kościelno-klasztorny w Hebdowie, usytuowany w zakolu Wisły, z widokiem na Puszczę Niepołomicką, zanurzony w niepowtarzalnej ciszy, zaprasza ludzi kultury i sztuki, by ich inspirować, stwarzać przestrzeń ku refleksji, służyć dialogowi, pomagać w budowaniu interesujących projektów oraz dawać okazję do wypoczynku. Jest miejscem prawdziwie wyjątkowym, a przez to inspirującym wszystkich artystów.